Отзывы о компании Производственная компания "БМпак"
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАндрій М.
Все добре.
- Комментарий продавца
Дякуємо!
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОльга К.
- Комментарий продавца
Дякуємо
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВіра Р.
- Комментарий продавца
Дякуємо
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІрина Д.
- Комментарий продавца
Дякуємо
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaМикола М.
- Комментарий продавца
Шановний клієнт. Вам повідомили про те, що термосумка на даний момент відсутня. І відправили дорожчу і якіснішу сумку. Також повідомили, що якщо ви не задоволені, то можете повернути товар. А ми повернемо кошти. Нічого не відповівши ви просто залишили негативний відгук. Дуже шкода, що ви залишились не задоволені. Але ви можете повернути товар у 14 денний термін з моменту отримання.
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВалерій А.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАнна П.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaРоман Г.
Все чудово!
- Комментарий продавца
Дякуємо
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАнастасія З.
Сумка дуже класна і якісна, але моя собака з вагою 4,2 кг туди ледь поміщається, може тільки сидіти, хоча в описі написано до 7-8 кг. Оскільки мені потрібно лише для галочки і носити в сумці я її не буду, то мені піде. Решта все супер, дякую за швидку відправку)
- Комментарий продавца
Добрий ранок, Анастасіє. Ви зробили замовлення «Пром-оплатою» і не уточнювали довжину тварини. Вага не головне, головне саме довжина. Бо дно тверде йде у нас у всіх моделях переносок. Дякуємо за замовлення і відгук. Гарного дня
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАнтоніна Х.
